Menu

Lurug

Everything Flow

Dlaczego kosmici nie odwiedzają naszej planety?

lurug

seti

Naukowcy, szczególnie ci z NASA, SETI, CIA, KGB, FBI, ABW, BORu ;) i wielu wielu innych bardzo poważnych instytucji na zadane w temacie pytanie mają odpowiednio przygotowane odpowiedzi, wiele własnych opinii i doświadczeń, które w dodatku są poprzedzone latami bardzo poważnych badań. Jednak odpowiedź może być tylko jedna i jej akuratności jestem niemal pewien w stu procentach.

Całą winę za ten stan rzeczy ponosi radio oraz nadawana w nim muzyka! Zastanówcie się tylko przez chwilę.

Fale radiowe, te nadawane z Ziemi, roznoszą się w nieskończonych granicach naszego wszechświata już od jakiegoś czasu, ogólnie ponad stu lat. W tym czasie radio i muzyka ulegała wielu przemianom. Zapadła też niestety na jedną nieuleczalną chorobę - komercjalizację.

I o ile w ogóle nie przeszkadza mi fakt tego, że ktoś ma na czymś zarabiać, o tyle Ci biedni obcy, którzy przemierzali bezkres wszechświata, aby się do nas dostać i z nami skumać, skazani byli na słuchanie w kółko tego samego. Co gorsza dzieje się tak po dziś dzień :(

Pierwszymi pozaziemskimi ofiarami komercjalizacji radia byli rozbitkowie z Roswell. Już w trakcie lotu popełnili samobójstwo, a ich statek rozbił się na łące. Zastanawiam się tylko czy było to celowe działanie pewnych ziemian? Sprowokowane pozyskaniem nowych technologii, wykorzystywanych już od lat przez obcych? Jeśli tak to ten spisek był dziełem geniusza.

W każdym razie komercyjne radio wraz z jego muzyką zabija życie we wszechświecie, nie wspominając już o ludziach żyjących na tej planecie. Pamiętajcie o tym kiedy następnym razem będziecie słuchać hitów z anteny.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Rusek] *.dynamic.t-mont.net.pl

    To rozkmina rodem z filmu "Marsjanie atakują" :-) Śmiertelny kawałek dla Marsjan :D www.youtube.com/watch?v=HBuk1HXcz1k

  • lurug

    Czyli chcesz powiedzieć, że mamy się przygotować na podobny los? No w sumie sam zaplanował bym eksterminację naszego gatunku, tylko ze względu na pewne gusta muzyczne ;)

© Lurug
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci