Menu

Lurug

Everything Flow

Czy chciałbyś poznać prawdę?

lurug

Usłyszałem z ust jednej, z dwóch, bardzo miłych, Pań, które dziś rano mnie odwiedziły. Później wręczyły mi do rąk jakąś ulotkę, wraz z kolejnymi pytaniami. Rzucając okiem na ulotkę nie dosłyszałem całości kolejnego pytania, wiem tylko, że powiedziałem, ale ja już znam odpowiedzi na te wszystkie pytania. Dziękuję. Miłe Panie popatrzały na mnie z niedowierzaniem, a ja pozdrowiłem je serdecznie i zamknąłem drzwi.

Oczywiście kim byłbym nie dzieląc się w Wami, ludu, tymi pytaniami i kim byłbym nie udzielając Wam, szanowni, odpowiedzi ;) Przecież chcesz znać prawdę. Wiem, że chcesz. "Być może zadawałeś sobie następujące pytania". Wielką grę czas zacząć.

Pytanie nr 1: Czy Bóg naprawdę się o nas troszczy?

Co to w ogóle za pytanie? Oczywiście, że się o nas troszczy głuptaski. Nie ma się o co martwić. Dostaniesz lizaka i wszystko będzie zajebiście. Ba dum Tss.

Pytanie nr 2: Czy wojny i cierpienia kiedyś się skończą?

Nie. Tutaj sprawa jest równie oczywista. Wojna to najlepszy biznes na świecie, nawet Bóg to kmini.

Pytanie nr 3: Co się dzieje z człowiekiem po śmierci?

To co się z nim dzieje nie jest wcale najważniejsze. Najważniejsze po śmierci jest tylko jedno.. Will there be cake?

Pytanie nr 4: Czy jest jakaś nadzieja dla umarłych? (Pytania stają się coraz trudniejsze)

Jeżeli na konkluzje z pytania nr 3 odpowiedź brzmi tak, to umarli mogą leżeć spokojnie w swoich grobach. Jeżeli jednak odpowiedź brzmi nie, to umarli mają tylko jedno - przejebane.

Pytanie nr 5: Jak modlić się do Boga, żeby zostać wysłuchanym?

Witamy w naszym biurze obsługi klienta, jesteś w kolejce oczekujących. W związku z wydłużonym czasem oczekiwania możesz spróbować połączyć się z nami później, albo pozostań na linii i poczekać na zgłoszenie się operatora.

Pytanie nr 6: Jak prowadzić szczęśliwe życie?

To najprostsze z wszystkich pytań - musisz pisać bloga!

To już wszystkie pytania z ulotki ale i tak.. Nie ma za co ;)

Jak widzisz recepta na życie wcale nie jest taka skomplikowana. I pomimo tego, że wiem jak bardzo się ze mną nie zgadzasz, po prostu musisz mi przyznać rację. Jestem niemal całkowicie pewien, że dwie miłe Panie by mi ją przyznały ;)

Extra gładki. >

< Zmieszałem się. Rozterki wieku średniego.

© Lurug
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci