Menu

Lurug

Everything Flow

Selfie z dinozaurem? Witajcie w Juraparku!

lurug

W czasach, gdy na świecie nie było jeszcze telefonów komórkowych, a ja byłem jeszcze bardzo młody, jedną z moich ulubionych gazet był miesięcznik Dinozaury. Pamiętam, że do pierwszych numerów dołączone były kości, z których miał później powstać T-Rex. Oczywiście mi nigdy nie udało się go złożyć. Powody były dwa, po pierwsze nie jestem zbyt systematyczny i przespałem kilka numerów, po drugie nie zawsze miałem hajs żeby pozwolić sobie na kupno gazety. Pomimo tych dwóch, jakże mało istotnych faktów i tak zebrałem prawie całą kolekcję, omijając może, góra, 7-10 numerów :)

Czasy się zmieniają i dziś nie potrzeba już kupować gazet, bo jest internet, a poza tym przybywa miejsc takich jak Jurapark w Krasiejowie. Więc jeśli nie masz jeszcze planów na weekend, a chciałbyś wybrać się gdzieś z dziećmi, bądź z mamą, tatą, wujkiem czy ciocią, jest to dla was idealna propozycja.

Bo.. możesz zobaczyć m.in. to:

20150503_13.18.23.jakzmniejszycfotke_pl

albo np. to:

20150503_13.20.47.jakzmniejszycfotke_pl

albo to:

DSC_0284

 no i jeszcze to:

20150503_13.41.49.jakzmniejszycfotke_pl1

A to tylko część atrakcji przygotowanych dla odwiedzających Jurapark, bo do dyspozycji jest jeszcze:

  • Park Rozrywki
  • Plac Zabaw
  • Kino Emocji Cinema 5D
  • Prehistoryczne Oceanarium
  • Tunel Czasu
  • Park Ewolucji
  • i wiele innych :)

Jurapark w Krasiejowie to naprawdę miejsce warte polecenia. Jest dobre dla każdego bo dinozaury robią niesamowite wrażenie. Poza tym sam park jest dość pokaźnych rozmiarów, więc samo przejście go, zajmuje już co najmniej godzinę, a z dziećmi możecie spokojnie dorzucić jeszcze ze dwie i więcej, w zależności od tego czy skorzystacie z wszystkich dostępnych atrakcji.

Moja ocena w pięciogwiazdkowej skali Intergalactic: 5 Intergalaktycznych gwiazdek.

© Lurug
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci