Menu

Lurug

Everything Flow

5 zachowań prawdziwego mężczyzny. Kuchnia.

lurug

kuchnia

Tym wpisem chciałbym zapoczątkować serię wpisów na blogu, poświęconą zachowaniu prawdziwego mężczyzny w różnych miejscach. Ruszamy z kontrowersyjną serią 5 zachowań prawdziwego mężczyzny.

Enjoy!

 

W dzisiejszym wpisie znajdujemy się w kuchni.

 

1. Prawdziwy mężczyzna nie zlokalizuje w kuchni niczego, no może poza piwem.

 

  • W kuchni wszystkiego trzeba się domyślać, a bardzo łatwo jest stracić orientację w terenie.  Szlaki są kolorowsze niż Skittelsy. W tym trudnym środowisku lepiej pytać o drogę, bo jak wiemy, kto pyta nie błądzi.

 

2. Prawdziwy mężczyzna nigdy nie wkłada naczyń do zmywarki.
 
  • Do czego w takim razie służyłyby zlewozmywaki? Od dzieciństwa byłeś nauczony właśnie tam umieszczać wszystkie naczynia, a teraz miałbyś lokować je w jakimś pudle? Przecież to strata twojego cennego czasu.

 

3. Prawdziwy mężczyzna nie odróżnia ręcznika od ścierki.
 
  • Jak widzisz na ulicy psa, to o ile nie jesteś specjalistą, gdy na niego patrzysz myślisz - pies. Służy do tego samego, chodzi sobie, wącha, sika, szczeka - pies. Podobnie jest ze ścierką i ręcznikiem. Widzisz coś mokrego na kuchennym blacie, bierzesz co masz pod ręką i bach - mokre znika.

 

4. Prawdziwy mężczyzna nie wyrzuca starego jedzenia z lodówki.
 
  • Jedzenia nie można marnować, a to, że coś organicznego, przybrało zieloną barwę o mocnym i dość intensywnym zapachu plus dziwnie wygląda, to już całkiem inna sprawa. Jedyne co cię interesuje, to czy istnieje w lodówce odpowiednik tego co smakuje i wygląda podobnie do rzeczy, która obrosła tym zielonym czymś.

 

5. Prawdziwy mężczyzna jedyne co potrafi w kuchni, to przyrządzić idealną jajecznicę.
 
  • Umiejętność tę musisz posiąść, aby mieć wymówkę, że coś jednak potrafisz zrobić. Niestety zaparzenie kawy czy herbaty nie może być wliczone do umiejętności, więc trzeba było ogarnąć pewien rodzaj rzeczy możliwej do konsumpcji - stąd wybór najprostszej rzeczy ever - jajecznicy.

 

Jak jesteś facetem, nie ma żadnego sensu się nie zgadzać i tak wiem, że taki jesteś ;)

Jeśli jesteś kobietą, no cóż.. jesteś kobietą, chciałbym napisać, że ci współczuję, ale jestem prawdziwym facetem i nie mogę ;)

See you next time.

© Lurug
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci