Menu

Lurug

Everything Flow

Będzie afera? Były króliczek Playboya obrażony na Hugh Hefnera.

lurug

angel_bunny_sketch_by_beornusd670ssn

Seryjnie Holly? Bo właśnie uruchomił się mój bull shit detektor i z miejsca wskoczył na trzeci, najwyższy poziom bull shitowości.

Po tak długim czasie spędzonym w Rezydencji Playboya, dopiero teraz oprzytomniałaś i masz zamiar wydać (a właściwie już wydałaś) memuar opisujący, jak to źle i niedobrze Ci tam było? Chcesz być kolejną uciśnioną, która patrząc na swoje konto bankowe, obserwując znikające w zastraszającym tempie pieniądze, postanawia coś z tym zrobić i brnąć po najprostszej linii oporu, "napisać" książkę i pogrążyć "dom zły" Hugha Hefnera. Czy na prawdę jest to konieczne? (To było pytanie retoryczne, ponieważ łatwy hajs, to najlepszy hajs). Poza tym nie będzie żadnego pogrążania, a Hugh może spać spokojnie. Będzie za to w kurwy hajsu i niepotrzebnej gadki ;)

Centralnie nie mogę zrozumieć, dlaczego takie sprawy zawsze wychodzą po latach, gdyż wszystko to przypomina mi nie tak dawną aferę z Billem Cosby w roli głównej. Co więcej spodziewam się, że w ślad za Holly Madison pójdą kolejne króliczki i nagle okaże się, że Rezydencja Playboya to piekło na ziemi, a dziewczyny, które tam trafiają przywiązywane są linami do łóżek, są odurzane, gwałcone, zmuszane do robienia rzeczy, od których włos jeży się na głowie. W dodatku wisi na nich groźba unicestwienia w razie próby wygadania się o tym komukolwiek. WTF?

Przecież powód jest tylko jeden - KASA! Nie pomylę się jeżeli strzelę, że Holly zarobi na tym memuarze dobre kilka zielonych baniek. W sumie nie mam nic do zarabiania wielkich pieniędzy, nie mam też (no może trochę mam) nic do sposobu w jaki to robi. Chodzi mi tylko o to, że trafią się baranki, które staną w jej obronie i z wielką zaciekłością będą chciały zniszczyć jakiekolwiek przesłanki głoszące zdania podobne do mojego, a na to pozwolić już nie mogę :) Za wszystkim stoją wielkie pieniądze, a prawda nie ma żadnego znaczenia i basta!

Down the Rabbit Hole: Curious Adventures and Cautionary Tales od a Former Playboy Bunny ukazały się 23 czerwca tego roku.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
 • quetinda

  Dokładnie, głupia córka Koryntu, która nawet się pewnie nie spodziewa, że Hugh ma dobrych prawników i sprawa trafi do sądu... Kto wie, może założyciel haremu dostanie ładne odszkodowanie? Zawsze można to jakoś w to wepchnąć.
  Samo to, że najpierw tyle tam żyła i miała kasę za obciąganie staruszkowi, a teraz się na to żali, mówi o jej niebywałym ograniczeniu. Skoro tak robiła, to dlaczego teraz szuka współczucia? Nie zasługuje na nie.
  Ta wysłużona kobieta myśli tylko wartościach, które są spieniężeniem.
  Idiotka, po prostu idiotka. Na dodatek bez resztek szacunku do siebie.
  Ich królicza jedność była przecież ich związkiem... O byłym związku się już nie mówi innym.
  Ona chce go ośmieszyć, czy co? Odpowiedź brzmi: ośmiesza siebie.
  Dla mnie tajemnica zawsze nią zostanie. Nawet, gdy jest to już tylko przeszłość wspólnego życia. O przyjętej tajemnicy zapominam.
  Nie zrozumiem takiego postępowania... Cieszę się, że mam tylko tyle pieniędzy, by przeżyć i tyle reszty z tego, by częstować się drobnymi przyjemnościami. Przynajmniej nie jestem łasa na jeszcze, kiedy mam jeszcze dużo.

© Lurug
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci